У Путіна прокоментували місцеві вибори в Україні

Прес-секретар російського президента Володимира Путіна Дмитро Пєсков прокоментував місцеві вибори в Україні, які відбулися 25 жовтня, зазначивши, що Кремлю "зовсім не байдуже", що відбувається у нашій країні.

У Путіна прокоментували місцеві вибори в Україні - today.ua

За словами Пєскова, за ходом голосування Москва спостерігала за інформацією зі ЗМІ. На питання про те, чи буде президент РФ Володимир Путін вітати главу політради української партії "Опозиційна платформа - За життя" (ОТЗЖ) Віктора Медведчука з результатами цієї політичної сили на виборах, секретар Путіна не відповів.

"Мені невідомо, чи є такі плани", - сказав Пєсков.

Саме Віктор Медведчук пропонував українцям організувати поставки російської вакцини від коронавіруса, однак, їх з Путіним ідея не знайшла підтримки в українському суспільстві. Крім того, Медведчук розробив мирний план для Донбасу, який схвалили всі сторони, крім Києва, і отримав згоду РФ на закупівлі газу Україною за зниженими цінами.

"Хіба їм (українцям, - Ред.) не потрібне щеплення? Швидше за все, потрібне. Цілком зрозуміло, що політична сила це пропонує. Хіба українці не відчувають економічні труднощі у зв'язку з відсутністю економічних контактів з Росією? Багато підприємств, безумовно, відчувають труднощі ", - сказав Пєсков.

За попередніми результатів місцевих виборів, партія "Опозиційна платформа - За життя" перемогла на півдні і сході України.

Раніше повідомлялися попередні результати екзит-полів в Україні, за даними соцгрупи "Рейтинг".

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua