Порошенко закидали яйцями: робочий візит екс-президента завершився сумно

Автор: Шевченко Лилия

Петро Порошенко прибув в українське місто Дніпро з робочим візитом. Зустріли лідера партії «Європейська солідарність» дуже недружелюбно. Присутні були обурені до межі. А коли охорона відтіснила людей, вони пустили в хід курячі яйця ...

Порошенко закидали яйцями: робочий візит екс-президента завершився сумно - today.ua

У понеділок, 21 вересня 2020 р, Петру Порошенко дісталося від розгніваних жителів Дніпра, які зібралися, щоб висловити своє обурення і невдоволення. Люди майже накинулися на екс-президента України. Коли ж охоронці відтіснили натовп, в Петра Олексійовича полетіли курячі яйця. Про це повідомляють місцеві ЗМІ Дніпропетровської області.

За словами громадської активістки Дніпра Ніни Січко, люди зібралися, щоб «подякувати» Порошенку за ті дії, які він скоїв на посаді президента.

«За все найкраще, що він зробив для нашої країни. Він приніс нам чимало лиха. Дякуємо за Крим, якого більше немає, а також за війну, яка забрала в нас наших синів, братів і батьків. За Майдан, звичайно ж, а також за події, за які ніхто не поніс покарання. За корупцію, а також бідність, звичайно, теж. Ми прийшли йому нагадати, що думають звичайні люди про його політиці», - розповіла про настрої в народі Ніна Січко.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Інший учасник акції Микола Присяжнюк повідомив ЗМІ, що метою людей було просто поговорити з Петром Порошенко, але охоронці повели себе грубо, що тільки розлютило народ.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

«Розштовхували людей, затуляли рота, якщо не підтримують заяви Порошенко. Це низько і нахабно! Це не поведінка колишнього президента. Так не можна поводитися. Ми за 5 років побачили, який він президент. Це ганьба», - висловив свою думку Присяжнюк.

Нагадаємо, раніше підрозділ мінфіну США з'ясував, що Петро Порошенко виявився лідером по виведенню грошей з України. Екс-президент відмивав фінансові потоки через свій банк.