Порошенко видужав: лікування від коронавіруса екс-президента пройшло успішно

На своїй сторінці в соціальній мережі Петро Порошенко оприлюднив радісну новину. П'ятий президент України, а нині нардеп і лідер партії «Європейська солідарність» повністю здоровий. Коронавірус відсутній в організмі екс-глави держави.

Порошенко видужав: лікування від коронавіруса екс-президента пройшло успішно - today.ua

Петро Порошенко повідомив своїм співвітчизникам в Facebook, що вилікувався від коронавіруса. «Сьогодні отримав негативний результат тесту. Завтра повертаюся до роботи», - написав політик у своєму акаунті. Не забув екс-президент висловити слова подяки на адресу лікарів і медпрацівників, які проводили лікування.

Петро Порошенко, котрий переніс в досить важкій формі інфікування коронавірусом, закликав усіх громадян країни не забувати дотримуватися всіх протиепідемічних обмежень, щоб захистити себе і близьких від небезпечної хвороби.Порошенко видужав: лікування від коронавіруса екс-президента пройшло успішно Відзначимо, що діагноз коронавірусна інфекція у Петра Порошенка був підтверджений 29 вересня 2020 року. Політик відразу ж скасував усі заплановані раніше візити в регіони, в рамках передвиборної агітації.

Пізніше (через п'ять днів) дружина екс-президента повідомила, що у нього на тлі коронавірусної хвороби розвинулася двостороння пневмонія. На щастя, трохи більше ніж за тиждень медикам вдалося вилікувати від запалення легенів колишнього главу держави і повернути його до ладу, адже на носі місцеві вибори.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, яких заходів відвідував Петро Порошенко, після яких у нього виявили СОVID-19. Екс-гарант перебував не тільки з офіційними візитами в ряді регіонів, а й весело погуляв в ресторані ...