Порошенко йде на вибори: екс-президент побореться за місце під сонцем Києва

У суботу, 5 вересня 2020 року, в Україні офіційно стартувала передвиборча боротьба і агітація за кандидатів на пост столичного градоначальника.

Порошенко йде на вибори: екс-президент побореться за місце під сонцем Києва - today.ua

Поки Віталій Кличко впевнено утримує лідируючу позицію, але, як повідомляють деякі джерела, колишнього боксера готується потіснити «темна конячка» на виборах в мери Києва ... Це буде сама несподівана і неоднозначна кандидатура з усіх, хто вже приготувався до передвиборчих перегонах.

Петро Олексійович Порошенко може взяти участь у місцевих виборах, які заплановані на 25 жовтня 2020 року. Літо пролетіло, а разом з приходом осені в Україні почався новий політичний сезон. 5 вересня офіційно стартувала виборча кампанія, в ході якої кандидати на пости в місцеві ради будуть доводити електорату доцільність їх обрання.

Традиційно, найгарячіша битва буде за крісло мера Києва. За нього поборються політики і шоумени. І хоча поки в лідерах чинний градоначальник української столиці, поява «темної конячки» в передвиборній гонці може кардинально змінити розклад. Порошенко йде на вибори: екс-президент побореться за місце під сонцем Києва Вже сьогодні зрозуміло, що головна битва розгорнеться між Віталієм Кличком і політичною силою колишнього президента України Петра Порошенка. «Європейська солідарність» поки свого кандидата не висунула, але вже з'явилися чутки, що партія тягне з висуванцем не просто так, за крісло мера Києва може поборотися сам Петро Олексійович або його дружина Марина Порошенко.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Петро Порошенко і Святослав Вакарчук потрапили під санкції РФ. Їхні капітали будуть заморожені.