Порушила правило: доньку Мадонни не пустили на модний показ – відео

Спадкоємиця американської співачки Мадонни опинилася у неприємній ситуації. 26-річна Лурдес Леон не змогла потрапити на модний показ, бо порушила правило світського рауту. У Мережі з'явилося відео з конфузом зіркової дочки.

Порушила правило: доньку Мадонни не пустили на модний показ – відео - today.ua

Лурдес Леон прийшла на шоу Марка Джейкобса, яке відбулося в Нью-Йорку на Парк-авеню. Серед гостей показу були Ешлі Грем, Емілі Ратаковські та інші знаменитості. Дівчина одяглася в джинсові речі від цього бренду: сукню на широких бретельках та джинсове пальто, які доповнила сумка із деніму. Дочка Мадонни підібрала до вбрання білі чоботи на шнурівці.

Гостя розпустила довге темне волосся і зробила ефектний макіяж. Проте, її не впустили охоронці. Справа в тому, що Лурдес запізнилася. Це стало фатальним – їй не дозволили увійти до зали на захід.

Очевидці зняли "ЧП" на камери та розмістили у TikTok – ролик швидко став вірусним. У ньому чути, як люди за кадром просять охоронців впустити Леон, проте ті непохитні. Ситуацію не врятували і нагадування про родинні зв'язки із найпопулярнішою поп-дівою сучасності.

"Ви не знаєте, хто вона?", "Впустіть лялечку!" – кричали оточуючі.

Проте зірковій спадкоємиці довелося піти, так і не побачивши нової модної колекції. Лурдес розуміла, що стала об'єктом пильної уваги, тому прикривала обличчя рукою.

Примітно, що Леон у 2021 році була обличчям весняної кампанії Marc Jacobs.

Порушила правило: доньку Мадонни не пустили на модний показ – відео

Нагадаємо, Лурдес - старша дочка Мадонни від тренера з фітнесу Карлоса Леона. У сім'ї її ніжно називають Лолою. Дочка артистки називає її строгою матір'ю, яка не давала їй у дитинстві поблажок.

Раніше Мадонна показала рідкісне фото із шістьма своїми дітьми, серед яких троє прийомних.