Ляшко вирішив удочерити покинуту матір'ю дівчинку: «якщо нам вдасться, то буде супер»

Сину Олега Ляшка і його дружини Росіти всього два місяці. Однак, політик заявив, що готовий удочерити маленьку дівчинку, яка недавно народилася, але була залишена матір'ю у пологовому будинку.

Ляшко вирішив удочерити покинуту матір'ю дівчинку: «якщо нам вдасться, то буде супер» - today.ua

Лідер Радикальної партії в ефірі одного з українських телеканалів заявив, що був би радий удочерити кинуту безсердечною і безсовісною матір'ю дівчинку. Олег Ляшко порадився з дружиною Росітою і вони обидва вирішили, що для маленького Сашка сестричка зайвою не буде.

«Я не знаю, чому у цієї матері крижане серце. 9 місяців носила дитину, потім відмовилася. Я коли прочитав це повідомлення, я подзвонив в пологовий будинок. Спочатку я кинув це повідомлення Росіті. Нашому хлопчику два місяці, а ця дитина тільки народилася. Кажу: давай удочеримо. Каже: давай, дзвони. Я подзвонив, розпитав. Дівчинку завтра забирають в Охматдит, їй там мають зробити операцію», — розповів Олег Ляшко телеглядачам.

Ляшко вирішив удочерити покинуту матір'ю дівчинку: «якщо нам вдасться, то буде супер»У той же час, просто забрати дитину лідер Радикальної партії не може, оскільки за законом України матір, яка залишила дитину в пологовому будинку, протягом двох місяців ще може забрати її. Якщо ж жінка не повернеться за дівчинкою, то сім'я Ляшка спробує удочерити крихітку.

«Я на місці соціальних служб цю дитину матері вже не віддав би. Вона до неї не буде ставитися краще, якщо у неї немає серця, совісті, і вона відмовилася від дитини. Через два місяці цю дитину можуть відправити у дитячий будинок, і ми спробуємо її удочерити. Якщо нам вдасться, то буде супер, для маленького Сашка буде сестричка», — зізнався Олег Ляшко в ефірі ТВ-програми.

Нагадаємо, раніше Олег Ляшко виступив з різкою критикою законопроекту Бужанського. Політик заявив, що за «мову людей вбивають».