Лідер гурту ТІК буде керувати Вінницею: музикант Віктор Бронюк вирішив піти в політику

Скоро вся Вінниця та область будуть дружно співати «Сірожене пірожене» ... Ще один український співак йде в політику. Віктор Бронюк, лідер гурту ТІК вирішив балотуватися в депутати. Про свої наполеонівські плани музикант розповів сам.

Лідер гурту ТІК буде керувати Вінницею: музикант Віктор Бронюк вирішив піти в політику - today.ua

Назва гурту ТІК розшифровується як «Тверезість і культура». Лідер цього відомого в Україні музичного колективу вирішив стати депутатом міської ради міста Вінниця. Більш того, на цьому співак не має наміру зупинятися, в його планах розширити свій вплив на цілу область.

Віктор Бронюк під номером один в списках Вінницькій партії піде на місцеві вибори 2020. Музикант додав, що політична сила, членом якої він прийняв рішення стати, не має наміру обмежувати свою діяльність виключно Вінницею, вплив партії буде розширено на весь регіон.

https://www.youtube.com/watch?v=va5-PKAoO3I

«Кожне село, місто, містечко, район повинні мати якісне управління. Тому ми прийняли рішення висувати свого кандидата на посаду голови обласного виконкому. Незабаром ми визначимо гідного кандидата, і будемо делегувати його на керівника Вінницької області», - написав Віктор Бронюк у своєму Фейсбук.

До слова, раніше Віктор Бронюк заявляв, що українська політика в останні роки перетворилася на шоу-бізнес, де виборці віддають свої голоси і довіряють майбутнє своїх дітей навіть Дарту Вейдеру.

Нагадаємо, раніше телеведучий Дмитро Гордон розповів, хто з кандидатів в мери Києва вийде до другого туру місцевих виборів.