Які напої ведуть до жіночого алкоголізму: попередження лікаря-нарколога

Жіночий та чоловічий алкоголізм по суті нічим не відрізняються. До залежності від спиртних напоїв однаково схильні представники обох статей. Тим не менш, починається проблема у всіх по-різному.

Які напої ведуть до жіночого алкоголізму: попередження лікаря-нарколога  - today.ua

Лікар-нарколог Ігор Лазарєв розповів, що чоловікам в сучасному суспільстві складніше залишатися непитущими, так вже склалася культура дозвілля. Але жінки, навіть при відсутності тиску з боку, теж часто страждають від цього захворювання.

Причому відправною точкою жіночого алкоголізму далеко не завжди стають дружні посиденьки з любителями випити міцніших напоїв. «Слабоалкоголка», лікер, шампанське, вино, пиво – саме вони є винуватцями виникнення залежності від спиртного у представниць прекрасної статі.

Жінки марно недооцінюють небезпеку вживання слабоалкогольних напоїв, низький вміст етанолу нерідко розслабляє і змушує збільшувати дозу, розповів Ігор Лазарєв.

Які напої ведуть до жіночого алкоголізму: попередження лікаря-нарколога За словами медика, алкоголізм відноситься до умовно невиліковних хвороб. Тривалі періоди рецесії часто закінчуються зривом, коли людина знову починає випивати аж до запійних станів.

Запідозрити початок хвороби можна за сформованою звичкою випивати келих вина або іншого этаноловмісного напою, наприклад, за обідом або перед сном. На цьому етапі людина нерідко намагається приховати свою звичку від близьких, оскільки розуміє її згубність.

Що стосується лікування, лікар повідомив про важливість психологічних, сімейних і інших факторів. Саме вони відіграють важливу роль в ефективності зцілення від руйнуючої організм залежності. При цьому відмінностей між лікуванням чоловічого і жіночого алкоголізму немає ніяких.

З усією серйозністю до проблеми алкоголізму у суспільстві ставляться і астрологи. Складено гороскоп, у якому зазначені шкідливі звички людей, що належать до різних знаків Зодіаку.

ДЖЕРЕЛОvesti-ua.net