Гороскоп поганих звичок: чим грішать різні знаки Зодіаку

Відомий астролог Влад Росс розповів, які погані звички притаманні людям, народженим під різними знаками Зодіаку.

Гороскоп поганих звичок: чим грішать різні знаки Зодіаку - today.ua

Овен

Представники цього знака Зодіаку імпульсивні і владні. В їх розумінні існує тільки дві точки зору: та, якої дотримуються вони, і неправильна. Крім того, Овни нерідко страждають алкоголізмом і любов'ю до різного роду допінгів.

Тілець

Тельці люблять поїсти. Алкоголізм їм не загрожує, оскільки напої вони вибирають дорогі і смачні.

Близнюки

Люди, народжені під цим зодіакальним сузір'ям, часто знервовані і невпевнені в собі. Від цього у них може з'явитися звичка покусувати губи або гризти нігті. Тютюнопаління – головна небезпека для Близнюків.

Рак

Раки – справжні «плюшкіни». Вони несуть додому все, що погано лежить. Завали непотрібних речей часто видають господаря-Рака.

Лев

Представники цього знака - шопоголіки. Якщо Лев чимось засмучений, то може спустити всі гроші на купівлю речей, які йому по суті і не потрібні.

Гороскоп поганих звичок: чим грішать різні знаки Зодіаку

Діва

Діви дивним чином примудряються перетворити на хобі звичку до самолікування. Вони будуть годинами чаклувати над каструлькою, готуючи чергове чудодійне зілля. Гороскоп попереджає, що це дуже небезпечно для здоров'я!

Терези

Терези настільки ледачі, що можуть весь день пролежати в ліжку, лише б не напружуватися і нічого не робити. Представники цього знака Зодіаку не віддають собі звіт в тому, що справи мають тенденцію до накопичення.

Скорпіон

Похмурі й не особливо доброзичливі Скорпіони, якщо їх щось не влаштовує, здатні так «загнути» матом, що у співрозмовника пропаде дар мови. Частенько представники цього знака прикладаються до пляшки, що може закінчитися алкоголізмом.

Стрілець

Стрільці люблять говорити, дуже багато говорити. Вислухати співрозмовника у них не вистачає терпіння. Народжені під цим знаком обожнюють емоційно розповідати, причому здорово прикрашаючи і прибріхуючи, про свої подвиги і досягнення. До того ж, Стрільці не здатні тримати слово. Їх обіцянкам вірити не варто.

Козерог

На думку Влада Росса, Козероги часто дратують оточуючих нав'язливими рухами. Вони можуть хрустіти суглобами або клацати пальцями.

Водолій

Представники цього знака Зодіаку живуть не для себе, а для інших. Водолій винесе з хати останню сорочку, щоб віддати її тому, хто її потребує.

Гороскоп поганих звичок: чим грішать різні знаки Зодіаку

Риби

Якщо життя Риб не ладиться, то в хід піде будь-який допінг – від алкоголю до наркотиків. Багато представників цього знаку Зодіаку страждають клептоманією. Якщо в колективі є головні пліткарі і любителі обговорити інших людей, то найчастіше це буде саме Риба.

Нагадаємо, раніше астрологи розповіли про кофеманів за гороскопом. Який вид кави обирають представники різних знаків Зодіаку?

В уряді розповіли, що чекає нелегальних таксистів: штрафи і повне розорення
Мінінфраструктури має намір почати системний наступ на нелегальних перевізників із тим, щоби повністю викорінити це явище і змусити всіх платити гроші...
Українські пенсіонери можуть залишитися без грошей: державі нічим платити пенсії
Уже зовсім скоро українські пенсіонери можуть залишитися без грошей. Причому, чим ближче до нового року, тим вище ймовірність такого сумного сценарію....
Податкова отримає повний доступ до банківських операцій українців: «Все як у Європі»
В Україні мають намір відкрити вільний доступ для податкової інспекції до всіх рахунків і банківських переказів українців, щоб з'ясувати, хто з громад...
Українські банки вивезли зайві долари і євро з країни: з чим пов'язаний експорт валютного кешу
Пандемія коронавіруса внесла свої корективи в життя і фінансове благополуччя українців. У поточному році громадяни країни почали масово продавати валю...
В Україні індексуватимуть аліменти: з року в рік доведеться платити більше
В Україні вступив в дію закон, згідно з яким аліменти будуть індексуватися. Таким чином, одержувач аліментів зможе з кожним роком мати більше грошей, ...