Де буде жити Борис Джонсон після звільнення з посади прем'єр-міністра: фото розкішного заміського будинку політика

Борис Джонсон достроково покинув пост прем'єр-міністра Великої Британії. Він жив в офіційній резиденції глави держави – у квартирі на вулиці на Даунінг-стріт, де також був його офіс. Але тепер йому доведеться з'їхати. У Мережі з'явилися фотографії заміської власності британського політика в Оксфордширі.

Де буде жити Борис Джонсон після звільнення з посади прем'єр-міністра: фото розкішного заміського будинку політика - today.ua

Цілком ймовірно, що Борис Джонсон разом зі своєю молодою дружиною та двома маленькими дітьми перебереться у свій чудовий будинок у селі Норт-Вестон, Оксфордшир. Маєток політик придбав у 2003 році за 650 тисяч фунтів стерлінгів (22,7 млн гривень), а зараз нерухомість оцінюється в 1,2 млн фунтів стерлінгів (42,6 млн гривень).

Двоповерховий котедж The Old Farm House площею 250 квадратних метрів розташований серед горбистої місцевості, а довкола мальовничі поля. У будинку чотири спальні, велика зала з каміном, їдальня, простора кухня з кам'яною підлогою. Хазяйська спальня може похвалитися дерев'яними підлогами та білими стінами, прикрашеними дерев'яними балками. З вікон відкривається чудовий краєвид.

Де буде жити Борис Джонсон після звільнення з посади прем'єр-міністра: фото розкішного заміського будинку політикаДе буде жити Борис Джонсон після звільнення з посади прем'єр-міністра: фото розкішного заміського будинку політика На задньому дворі багато місця, де матимуть змогу грати маленькі діти Бориса Джонсона. Там також є басейн, тенісний корт та зона відпочинку.

Де буде жити Борис Джонсон після звільнення з посади прем'єр-міністра: фото розкішного заміського будинку політика ЗМІ повідомляли, що політик здав особняк в оренду, тому невідомо, чи зможе родина перебратися туди відразу. До того ж якщо екс-прем'єр-міністр збереже будь-яку урядову посаду, він захоче жити в Лондоні.

Де буде жити Борис Джонсон після звільнення з посади прем'єр-міністра: фото розкішного заміського будинку політикаДе буде жити Борис Джонсон після звільнення з посади прем'єр-міністра: фото розкішного заміського будинку політика Нагадаємо, молода дружина Бориса Джонсона у червоній сукні зачарувала зовнішнім виглядом на прощальному виступі британського прем'єра.