«Букетний» етикет: які квіти подарувати на 8 Березня мамі, дружині і колегам

Напередодні Міжнародного жіночого дня чоловіків долає одне питання: які квіти подарувати коханій дівчині, мамі, колегам по роботі і іншим важливим жінкам зі свого оточення. Поспішаємо заспокоїти представників сильної половини людства, голову ламати не доведеться, адже правила етикету про доречність тих чи інших букетів вже давно існують.

«Букетний» етикет: які квіти подарувати на 8 Березня мамі, дружині і колегам - today.ua

«Букетний» етикет: які квіти подарувати на 8 Березня мамі, дружині і колегам

Для коханої дівчини

Дамі серця, яка ще поки не стала вашою законною дружиною, «букетний» етикет наказує дарувати на 8 Березня ніжні весняні конвалії, крокуси або незвичайні орхідеї. Головне правило: квіти не повинні бути жовтого кольору, оскільки цей відтінок пов'язують з розлукою. Ідеальні будуть білі, рожеві, бузкові відтінки у святковому букеті.

«Букетний» етикет: які квіти подарувати на 8 Березня мамі, дружині і колегам

Для дружини

Жінкам варто дарувати в цей день виключно дорогі і вишукані букети. Шикарні троянди, гербери, півонії, айстри... Враховуйте смаки своєї обраниці і постарайтеся її дійсно порадувати оригінальним букетом квітів, щоб він не виглядав банально і нудно.

Мамі та бабусі

Букет вишуканих весняних тюльпанів і мімоза – кращий вибір для мам і бабусь. Якщо хтось з них обожнює кімнатні рослини, то подаруйте рожевий кущ, герберу або гортензію у вазоні. Повірте, родички будуть в захваті.

«Букетний» етикет: які квіти подарувати на 8 Березня мамі, дружині і колегам

Для улюбленої тещі

Мамі вашої дружини (або майбутньої дружини) «букетний» етикет пропонує піднести до Жіночого дня букет розкішних жовтих троянд. А також підійдуть квітучі фіалки у вазонах.

Для співробітниць

Примула всіляких відтінків і яскраві ароматні крокуси в горщиках – чудовий подарунок до 8 Березня для жінок-колег. Подаровані вами квіточки будуть їх ще довго радувати і розчулювати.

«Букетний» етикет: які квіти подарувати на 8 Березня мамі, дружині і колегам

Не варто забувати, що у кожного правила є винятки. В даному випадку, від етикету дозволяється відійти, якщо ви точно знаєте, які квіти подобаються жінці. Даруйте на будь-яке свято, в тому числі і на 8 Березня, їй саме ті букети, які вона обожнює.

До речі, для тих, хто вважає Міжнародний жіночий день пережитком минулого. Президент України Володимир Зеленський розповів про своє ставлення до 8 Березня. Точку зору глави держави підтримують багато українців.

ДЖЕРЕЛОglavred.info
ПриватБанк змінив правила використання пластикових карт для всіх клієнтів
ПриватБанк оголосив про зміну правил використання банківських карт на всій території України. Клієнти держбанку зіткнуться з труднощами при переказі г...
Галкін пристрасно поцілував Пугачову під крики “Гірко!“
Російський гуморист Максим Галкін і співачка Алла Пугачова довели всім, що їхні почуття до сих пір не охололи. За двадцять років спільного життя кохан...
Названо три знаки Зодіаку, які розбагатіють до кінця літа
Астрологи назвали три знаки Зодіаку, представників яких чекає фінансовий успіх влітку 2021 року. Новий бізнес, зміна роботи і професійної діяльності п...
Монету 10 копійок часів СРСР продали на аукціоні за 9000 гривень: що цінується у колекціонерів
Монета номіналом в 10 копійок часів СРСР була недавно продана на аукціоні VIOLITY за 9000 гривень. Непогано заробити можна на монетах будь-якої вартос...
В Україні знизили ціни на важливий продукт
На тлі невпинного подорожчання більшості видів продовольства вельми втішним виглядає факт, коли щось із продуктів дешевшає. Саме так сталося в червні ...