Білорусь заборонила в'їзд українцям на територію країни: що відбувається на кордоні

Громадянам України, які мали намір відвідати родичів в Білорусі, краще залишитися вдома. Посол України в Республіці Білорусь Ігор Кизим розповів, що білоруська влада ухвалила рішення заборонити в'їзд на територію своєї держави українцям, а також полякам і литовцям.

Білорусь заборонила в'їзд українцям на територію країни: що відбувається на кордоні - today.ua

Влада Білорусі не змінила своєї думки і продовжує вважати Україну, разом з Литвою і Польщею, джерелом загрози для країни. Білоруські прикордонники в зв'язку з цим роблять всі дії, щоб громадяни з трьох зазначених держав не перетинали кордон Республіки.

«Все це безпідставно, але це комусь потрібно, щоб виправдовувати жорсткі дії відносно протестуючих», - заявив посол України в Білорусі Ігор Кизим.Білорусь заборонила в'їзд українцям на територію країни: що відбувається на кордоні Варто зазначити, що Олександр Лукашенко і раніше заявляв офіційно, що протести в Білорусі спонсуються і підігріваються з-за кордону. Зокрема, президент стверджував, що серед затриманих протестувальників на площах були громадяни трьох сусідніх держав: Польщі, України та Литви.

Після початку масових мітингів, що прокотилися по всіх містах країни, Олександр Лукашенко заручився допомогою Москви. На сьогоднішній день офіційний Мінськ погодив з РФ план двостороннього співробітництва на 2021 рік.

Нагадаємо, раніше лідер білоруської опозиції Світлана Тихановська озвучила жорсткий ультиматум керівництву країни, але пізніше вимоги підкоригували і більше не вимагають відставки Олександра Лукашенка.