Ані Лорак вийшла заміж за молодого бойфренда з Києва: фото спровокували фурор у мережі

У ряді ЗМІ з'явилася інформація, що співачка Ані Лорак більше не самотня. 41-річна виконавиця стала дружиною 27-річного киянина.

Ані Лорак вийшла заміж за молодого бойфренда з Києва: фото спровокували фурор у мережі  - today.ua

Ані Лорак вийшла заміж за молодого бойфренда з Києва: фото спровокували фурор у мережі Чутки про те, що в Ані Лорак і саунд-продюсера Black Star Єгора Гліба роман, з'явилися ще влітку 2019-го року. Тепер же в Мережі активно обговорюють інформацію, що співачка вийшла заміж за свого молодого коханого.

Ані Лорак вийшла заміж за молодого бойфренда з Києва: фото спровокували фурор у мережі Спільні фото Ані Лорак і Єгора Гліба можна знайти на сторінці виконавиці в Instagram. Всі знімки дуже романтичні і зовсім не схоже, що парочка просто товаришує.

Зазначимо, що Єгор Гліб став саунд-продюсером музичного центру репера Тіматі Black Star, після того, як його запросив до співпраці улюбленець мільйонів дівчат Єгор Крід. Єгор Гліб переїхав до Москви з Києва.

Єгор Гліб вже був одружений. Його першою дружиною була українська співачка Tayanna, старша за нього на 8 років. Розповідаючи про причини розлучення, співачка заявила, що втомилася від постійних зрад і побоїв. У колишнього подружжя підростає син Даніель.

Ані Лорак вийшла заміж за молодого бойфренда з Києва: фото спровокували фурор у мережі Ані Лорак після розлучення з чоловіком – турецьким бізнесменом Муратом Налчаджиоглу, продовжує багато працювати, а також виховувати доньку Софію. Тепер, схоже, у співачки життя стало набагато різноманітнішим...

Ані Лорак вийшла заміж за молодого бойфренда з Києва: фото спровокували фурор у мережі Нагадаємо, раніше Ані Лорак опублікувала в Мережі свої фото в розкішному і спокусливому весільній сукні. Що в черговий раз підтвердило чутки про підготовку до торжества.