Росія пригрозила знищити Ейфелеву вежу ракетами

1239
Росія пригрозила знищити Ейфелеву вежу ракетами - today.ua

У разі загрози ракетного удару по території Російської Федерації, Москва не збирається берегти історичні і культурні цінності європейських столиць. Про це повідомляють росЗМІ з посиланням на військового оглядача, члена Громадської ради при Міноборони РФ Віктора Баранця.

За його словами,  будь-який запуск ракети з Європи в бік Росії спричинить оперативні контрзаходи, і в Москві нібито не збираються замислюватися про те, чи залишаться в цілості європейські столиці і чи не знесе російська ракета, для прикладу, Ейфелеву вежу.

Полковник у відставці, який народився в Харківській області, зазначив, що європейським лідерам “варто серйозно подумати”, чи вони готові “пожертвувати своїми містами” заради “амбіцій американських партнерів”, оскільки під ударом російських ракет можуть виявитися історичні центри, що є культурною спадщиною.

Крім того, пропагандист зазначив, що спершу ракетні удари наноситимуться по пускових установках та центрах прийняття рішень, а першою реакцією РФ на розміщення американських ракет в Євросоюзі буде перенацілювання своїх установок, щоб максимально скоротити час підльоту.

“Якщо ж американці спробують завдати удару, то вони й оком не встигнуть моргнути, як їх позиції будуть зметені разом об’єктами, що їх прикривають “, цитують росЗМІ Віктора Баранця.

Нагадаємо, раніше у своєму посланні Федеральним зборам президент країни-агресора Володимир Путін відзначив, що РФ має ракети, які здатні долетіти до “центрів прийняття рішень” у Вашингтоні і Нью-Йорку.

Також ми писали, що Путін підписав указ, який зупиняє виконання Росією Договору між СРСР і США про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності від 1987 року (РСМД).

загрузка...