Російські спецслужби отримали $350 млн на втручання у президентські вибори в Україні

Російська влада виділила спецслужбам 350 млн доларів для реалізації підривної діяльності на виборах в Україні в 2019 році. Про це повідомив голова Служби зовнішньої розвідки України Єгор Божок.

Російські спецслужби отримали $350 млн на втручання у президентські вибори в Україні  - today.ua
Фото:UA.news

"Перед усіма російськими спецслужбами стоїть конкретне завдання «закрыть украинский вопрос» у 2019 році. «Закрыть» – означає повернути Україну на орбіту впливу Російської Федерації. І зробити це настільки надійно, щоб «никаких цветных революций» в Україні більше ніколи не відбулося", - розповів Божок.

За його словами, під час президентських виборів в Україні російські спецслужби застосують увесь інструментарій, який є в арсеналі спецслужб: від кібератак до диверсій, підкупів, провокацій, впливу на громадську думку, дезінформації, пропаганди, застосування агентури, п’ятої колони, тощо.

Гроші будуть направлені на проплату фейкових новин і підкуп, організацію провокацій, протестів, внутрішньополітичного тиску на керівництво держави, для підготовки кібератак.

"Завдання, що стоїть перед усіма спецслужбами Російської Федерації, – "кто угодно, только не Порошенко". На думку російського політикуму, Порошенко єдиний, з ким не можливо домовитися про повернення України в орбіту впливу Росії", - додав голова спецслужби.

Раніше командуючий операції Об’єднаних сил Сергій Наєв спрогнозував, що Росія планує новий наступ на Донбасі, адже кількість військових і техніки на сході країни суттєво збільшилася.

ДЖЕРЕЛОukrinform.ua