Ринок землі в Україні: нові ідеї команди Зеленського

У Зеленського висунули нові ідеї продажу землі в Україні. Стало відомо, що представники партії "Слуга народу" пропонують поправки до законопроекту про скасування мораторію на ринок землі. Зокрема, поправки стосуються семирічного обмеження на перепродаж землі в Україні.

Ринок землі в Україні: нові ідеї команди Зеленського - today.ua

Автор поправки до законопроекту про ринок землі, народний депутат Микола Тищенко хоче обмежити перепродаж землі на сім років.
Парламентарій вважає, що купувати українську землю будуть тільки ті, хто збирається на ній працювати.

Також народний обранець запропонував передбачити декларування походження коштів для купівлі землі в Україні.

"Слуга народу" Павло Халімон пояснив, що мова йде про переведення платежів за придбання землі у безготівкову форму. Також народний депутат вважає більш доцільним замість обмежень перепродажу встановити податкові ставки, які зробили б перепродаж економічно невигідним.

Today.ua раніше повідомляв, що 13 листопада 2019 року Верховна Рада України більшістю голосів підтримала в першому читанні та прийняла за основу законопроект про відкриття ринку землі. Опоненти реформи вважають, що вона знищить сільське господарство, що землю скуплять олігархи, чиновники, іноземці. За даними Міністерства економіки, після відкриття ринку вартість одного гектара землі складе близько 2200 доларів — 22 долара за сотку.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com