Рева звернувся до одержувачів субсидій, які мають старі опалювальні котли

2556
Рева звернувся до одержувачів субсидій, які мають старі опалювальні котли - today.ua

Міністр соціальної політики Андрій Рева звернувся до одержувачів субсидій, які мають старі опалювальні котли. Рева сказав, що “не варто очікувати”, що держава буде компенсувати вартість комунальних послуг з надвисокими показниками споживання.

“Ви мене вибачте, але 500 кубів в місяць на опалення житла – це “круто”. Я думаю, що це пов’язано з якістю котла, це ще радянського типу – АГВ, вони можуть таку цифру надавати. Але сидіти та чекати, що 500 кубів держава буде оплачувати, я б не радив”, – сказав Рева.

Міністр Рева порадив одержувачам субсидій, які мають старі опалювальні котли, скористатися програмою “Енергоефективність” для їх заміни.

Також міністр соціальної політики України Андрій Рева повідомив, що в рамках монетизації субсидій та видачі субсидіантам державної допомоги у вигляді готівкових грошей був зафіксований ряд технічних проблем.

«Деякі особи, які отримують пенсію, що не були ідентифіковані Пенсійним фондом у лютому як пенсіонери, а тому були включені до реєстру на виплату коштів через “Ощадбанк”. У березні технічний недолік був усунутий», — пояснив міністр.

За словами міністра соцполітики, є деякі проблеми з виплатами через «Ощадбанк» — у фінансовій установі зафіксована нестача персональних даних деяких громадян.

Андрій Рева також повідомив, що остаточні підсумки монетизації підведуть після 25 березня, коли закінчаться виплати готівкових субсидій пенсіонерам.

загрузка...