Рева розповів, як українців рятуватимуть від невиплат зарплат

Автор: Міхєєнко Наталія

Глава Мінсоцполітики Андрій Рева поділився подробицями урядової ініціативи і розповів, як українців рятуватимуть від невиплат зарплат. За словами Реви, Міністерство соціальної політики України розробило законопроект, який передбачає створення Фонду гарантування зарплат для працівників, чиї підприємства-роботодавці збанкрутували.

Рева розповів, як українців рятуватимуть від невиплат зарплат  - today.ua

"Якщо зарплату не виплачує хтось із роботодавців, у вас є трудовий договір, і він порушується. З цього фонду повинні платити тим, хто постраждав. Потерпілими є працівники", – зазначив міністр соцполітики Андрій Рева.

За словами Андрія Реви, внески в такий фонд мають робити, ті, хто потенційно може, навіть в силу об'єктивних причин, не заплатити людям.

"Нормальна ситуація, коли роботодавець сплачує внески до такого фонду. Потім, коли настають форс-мажорні обставини і він не може розрахуватися з людьми, виплачуються кошти з цього фонду. Приблизно така ж схема використовується під час виплати вкладникам банків, що збанкрутували", – пояснив він.

Популярні зараз

У червні деяким категоріям українських пенсіонерів підвищать виплати

В Україні з 2025 року зміняться умови виходу на пенсію

У Повітряних силах ЗСУ назвали способи захистити Харків від ударів росіян

Українцям пропонують сплачувати внески до ПФУ після досягнення 60 років: що це дасть

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

На питання, хто буде контролювати надходження і виплату коштів, міністр Андрій Рева відповів: "На мій погляд, хто платить, той і повинен замовляти музику. Є у нас представницький орган роботодавців, він і повинен керувати цим фондом".

Раніше Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що українці, які отримали на руки гроші в рамках монетизації субсидії, але не платили за житлово-комунальні послуги, можуть залишитися без субсидії від держави на наступний період, поки не виплатять заборгованість.