Рева пояснив, кому на окупованих територіях не варто платити пенсії

Рева пояснив, кому на окупованих територіях не варто платити пенсії - today.ua

Декілька тижнів тому до міністра соціальної політики Андрія Реви звернулися журналісти компанії ВВС з проханням про розмову з приводу ситуації із соціальними виплатами на тимчасово окупованих територіях України. Позиція, яку представила журналіст, полягала в тому, що нібито уряд України є головним винуватцем страждань людей на окупованій території і що країна, яка прагне в ЄС, не може так чинити зі своїми громадянами. Про це у Фейсбуці написав Андрій Рева.

Андрій Рева зазначив, що справжньою причиною страждань людей на окупованих територіях є російська окупація, адже проблеми із соцвиплатами існують лише там, де уряд не контролює ситуацію.

У сюжеті ВВС із півгодинного інтерв'ю в сюжеті була використана лише одна фраза, яку авторка використала як ілюстрацію особистого ставлення чиновника до всіх без винятку громадян України, які проживають на окупованих територіях.

"Той, хто хоче отримувати дві пенсії - там і тут, нехай потерплять. Мені їх не шкода абсолютно, чесно скажу. Мені шкода тих солдатів і офіцерів з сім'ями, які вбиті там через цих мразей", - сказав Андрій Рева у розмові з ВВС.

Міністр пояснив, що вважає обов'язком уряду допомогу мешканцям окупованих територій в отриманні соціальних виплат, включаючи пенсії й усі громадяни України, хто проживає там, отримують пенсійні виплати за особистим зверненням на території, підконтрольній уряду.

"Особисто я вважаю, що тим громадянам України, хто зі зброєю в руках воює проти власної країни, убиває наших солдат і офіцерів, платити пенсії неприпустимо", - наголосив Рева, який зазначив, що саме їх вважає негідниками, що поставили себе за межі правового поля.

Також Рева вважаю негідниками співгромадян, хто заради подвійної пенсії сприяв окупації української землі, а тепер очікує на отримання російського паспорта разом з подвійною пенсійною виплатою.

Міністр висловив переконання, що українська влада має здійснювати диференційований підхід до своїх громадян, які проживають на тимчасово окупованих територіях й заручникам ситуації необхідно надавати максимальну підтримку і захист з боку держави, а негідникам, які свідомо допомагають окупантам - необхідно продемонструвати силу Закону.

Нагадаємо, раніше міністр соціальної політики Андрій Рева розкритикував виплату пенсії українцям, що проживають за кордоном.

Кличко назвав район Києва, де найбільше хворих коронавірусом
В Україні за останню добу зафіксовано 678 нових хворих коронавірусом. Згідно зі статистикою МОЗ, найбільше випадків зареєстровано у Львівській (121), ...
Україну накриють дощі з грозами і 30-градусна спека: синоптики розповіли про погоду на початок тижня
Погода в Україні в найближчі кілька днів буде досить мінливою. Якщо на заході і в центрі країни стовпчики термометрів опустяться до +20... +22 і дощі ...
Пора закінчувати з карантином: учені дали свій прогноз щодо завершення епідемії коронавірусу
В Україні пора закінчувати з карантином і повертатись до нормального життя. Учені-математики спрогнозували ймовірні сценарії, як усе відбуватиметься, ...
Київські школярі записали скандальне відео про ненавись до кримських татар: у Мережі опубліковано вибачення
В одній з київських шкіл розгорівся скандал після здачі ЗНО з історії. Випускники столичної школи №90 опублікували в Мережі відео, на якому ображали к...
Зеленський пропонує “долар по 30“: яким буде курс валют в Україні в найближчому майбутньому
Президент Володимир Зеленський заявив про ймовірність підвищення курсу валют в Україні до 30 гривень за долар. Саме такий курс закладено в національно...