Рева зробив заяву щодо виплат пенсій жителям ОРДЛО

Рева зробив заяву щодо виплат пенсій жителям ОРДЛО - today.ua
Loading...

Андрій Рева, міністр соціальної політики, заявив, що пенсії для жителів тимчасово окупованих територій на Донбасі (ОРДЛО) насправді платять. Раніше Зеленський виступив за відновлення виплати пенсій жителям ОРДЛО.

Володимир Зеленський вважає, що треба відновити виплату пенсій мешканцям тимчасово окупованих територій.

“Не просто простягати їм руку, не просто обіцяти, а відновити ці відносини. Почати платити пенсії людям”, – додав Зеленський.

Якщо ми говоримо про виплати людям, що живуть на підконтрольних територіях, то сьогодні всі, хто перетинає лінію розмежування і зареєстрований на підконтрольних територіях, – всі отримують пенсію, – сказав Андрій Рева. – Ті, хто не перетинає, – не отримує.

Міністр Андрій Рева також додав, що більшість жителів непідконтрольних територій не перетинають лінію розмежування, оскільки “бояться зустрічі” з українськими правоохоронцями.

Андрій Рева заявив, що не вважає необхідним платити людям, які порушили законодавство України.

Не думаю, що ми повинні таким людям платити пенсію тим, хто зі зброєю в руках воює проти українців, хто вбиває наших солдатів і офіцерів, – заявив міністр соцполітики Андрій Рева.

Раніше представник України в Тристоронній контактній групі Євген Марчук заявив, що жителі тимчасово непідконтрольних окремих районів Донецької та Луганської області отримали протягом чотирьох останніх років з державного бюджету України 80 млрд гривень.

Нагадаємо, 30 січня 2019 року Кабмін прийняв важливе постанову, якою спростив деякі процедури підтвердження трудового стажу для внутрішньо переміщених осіб і дружин військовослужбовців.

Володимир Остапчук після розлучення з дружиною зізнався у проблемах в особистому житті
Володимир Остапчук розповів про те, що його життя після розлучення змінилася в інший бік. Український телеведучий і фіналіст шоу “Танці з зірками” зізнався, що йому...
Схуднення за 2 тижні на 10 кг: дієтологи дали дієві поради напередодні Нового року
Щоб виглядати ефектно в новорічну ніч і одягти улюблену сукню, можна на деякий час відмовитися від шкідливих звичок і сісти на дієту. Тим більше, що...
Доктор Комаровський назвав перші симптоми та ознаки грипу
В Україну прийшов сезон інфекційних і вірусних захворювань. Одним з найбільш небезпечних є грип. Відомий дитячий педіатр Євген Комаровський назвав перші симптоми та ознаки грипу....
Передумали розлучатися: Ані Лорак вирішила помиритися з колишнім чоловіком
Ані Лорак і Мурат забрали свої заяви з суду. Офіційно пара розірвала стосунки в січні 2019 року після 10 років шлюбу. Після цього колишні кохані...