Рева зробив заяву щодо виплат пенсій жителям ОРДЛО

5191
Рева зробив заяву щодо виплат пенсій жителям ОРДЛО - today.ua

Андрій Рева, міністр соціальної політики, заявив, що пенсії для жителів тимчасово окупованих територій на Донбасі (ОРДЛО) насправді платять. Раніше Зеленський виступив за відновлення виплати пенсій жителям ОРДЛО.

Володимир Зеленський вважає, що треба відновити виплату пенсій мешканцям тимчасово окупованих територій.

“Не просто простягати їм руку, не просто обіцяти, а відновити ці відносини. Почати платити пенсії людям”, – додав Зеленський.

Якщо ми говоримо про виплати людям, що живуть на підконтрольних територіях, то сьогодні всі, хто перетинає лінію розмежування і зареєстрований на підконтрольних територіях, – всі отримують пенсію, – сказав Андрій Рева. – Ті, хто не перетинає, – не отримує.

Міністр Андрій Рева також додав, що більшість жителів непідконтрольних територій не перетинають лінію розмежування, оскільки “бояться зустрічі” з українськими правоохоронцями.

Андрій Рева заявив, що не вважає необхідним платити людям, які порушили законодавство України.

Не думаю, що ми повинні таким людям платити пенсію тим, хто зі зброєю в руках воює проти українців, хто вбиває наших солдатів і офіцерів, – заявив міністр соцполітики Андрій Рева.

Раніше представник України в Тристоронній контактній групі Євген Марчук заявив, що жителі тимчасово непідконтрольних окремих районів Донецької та Луганської області отримали протягом чотирьох останніх років з державного бюджету України 80 млрд гривень.

Нагадаємо, 30 січня 2019 року Кабмін прийняв важливе постанову, якою спростив деякі процедури підтвердження трудового стажу для внутрішньо переміщених осіб і дружин військовослужбовців.

загрузка...