Рева розкритикував виплату пенсії українцям, які проживають за кордоном

Рева розкритикував виплату пенсії українцям, які проживають за кордоном - today.ua
Loading...

Міністр соціальної політики Андрій Рева розкритикував виплату пенсії українцям, що проживають за кордоном. Раніше Рева зробив заяву щодо виплат пенсій жителям ОРДЛО.

Андрій Рева вважає, що таким українцям пенсії не мають виплачувати, адже вони найчастіше працюють нелегально і не мають страхового стажу.

При цьому, країни, в яких проживає найбільше українців, відмовляються надавати дані про кількість громадян України, які працюють там нелегально.

"Проблема в тому, що нам не хочуть таку інформацію надавати. Оскільки навіть у Польщі багато хто працює нелегально. Не сплачують ні податки, ні соціальні внески. Економлять. А потім, не маючи страхового стажу, повернуться в Україну, і за рахунок тих, хто тут живе і легально працює будуть отримувати соціальну допомогу з бюджету. Погодьтеся, що це не зовсім правильно", — заявив міністр Андрій Рева.

Міністр соцполітики також додав, що українці за кордоном не платять податки і не наповнюють Пенсійний фонд України (ПФУ), а перекази, які вони роблять членам своїх сімей, які варто враховувати при призначенні субсидій.

"Коли ми з вами живемо в Україні, платимо податки, платимо ЄСВ, то людям за рахунок наших з вами відрахувань, виплачується пенсія і субсидія. Громадяни, які живуть і працюють за кордоном, не беруть участь в наповненні бюджету та Пенсійного фонду. Якщо вони роблять грошові перекази в Україну, то цілком природно, що ці кошти є доходом домогосподарства і цей дохід повинен враховуватися при призначенні житлової субсидії", — підкреслив міністр соцполітики Андрій Рева.

Нагадаємо, 30 січня 2019 року Кабмін прийняв важливе постанову, якою спростив деякі процедури підтвердження трудового стажу для внутрішньо переміщених осіб і дружин військовослужбовців.

14 грудня: яке сьогодні свято та що не можна робити
Православна церква 14 грудня відзначає День пам’яті святого пророка Наума. Святий Наум вважається одним з 12 малих біблійних пророків. Саме він написав Книгу пророка Наума...
Гороскоп на 14 грудня від Павла Глоби: Левам пощастить з фінансами, а Скорпіони здійснять давню мрію
Важливі справи та починання в суботу краще поки що відкласти. Цей день підходить для того, щоб більше часу провести з сім’єю, а у вирішенні будь-яких...
Пити треба менше: Анастасія Волочкова перейшла всі межі
Анастасія Волочкова в день на своїй сторінці в Instagram може виставити аж до десяти постів. Найчастіше вони носять провокаційний характер і на балерину відразу накидається...
Перший бив, другий у батьки годився: зірка серіалу “Свати” розповіла про своїх чоловіків
Тетяна Кравченко, яка зіграла Валюху в серіалі “Свати”, зізналася, хто був її першим чоловіком. За словами актриси, справжні почуття у неї спалахнули в 17 років...