Ремонт скандального мосту в Дніпрі: підлеглих Філатова оголосили в розшук через привласнення коштів

У понеділок, 16 вересня, посадових осіб міськради Дніпра, підозрюваних у привласненні 29,5 мільйона гривень бюджетних коштів при будівництві Центрального  мосту, через який уклали парі Володимир Зеленський та Борис Філатов, оголосили в розшук. Ще двом підозрюваним вже обрали запобіжний захід.

Ремонт скандального мосту в Дніпрі: підлеглих Філатова оголосили в розшук через привласнення коштів  - today.ua

Зокрема, в розшук оголосили заступника міського голови Дніпра Михайла Лисенка, а також начальників управління міськради та представника держпідприємства, яке здійснювало технічний нагляд. Засновнику "Підприємство «МАСТ-Буд" Михайлу Беккеру обрали запобіжний захід. Його будуть утримувати під вартою 60 діб. При цьому, він може вийти під заставу у понад 40 мільйонів гривень. Під варту також взяли і начальника ділянки — йому призначили 1 мільйон гривень застави.

Як відомо, під час свого візиту в Дніпро 14 вересня Володимир Зеленський попросив  мера міста Бориса Філатова надати йому всю необхідну документацію по будівництву моста, щоб передати її на перевірку спецкомісії, яка повинна перевірити якість виконаних робіт.

Нагадаємо, вже 7 вересня стало відомо, що капітальний ремонт Центрального мосту в Дніпрі завершено. Відтепер рух на ньому дозволили в обидві сторони. Однак, чи відповідає міст вимогам безпеки, ще треба перевірити. За словами Філатова, всі роботи, зазначені в проекті, виконані. Він зауважив, що мерії та профільним службам дали нормально працювати, що призвело до хорошого результату.

Як повідомлялося, скандальна модель Ася Микович (справжнє ім'я дівчини Ганна Мінюкова) влаштувала гарячу фотосесію на відкритті мосту у Дніпрі.

ДЖЕРЕЛОpravda.com.ua