Реакція народних депутатів на санкції РФ проти України

8883
Реакція народних депутатів на санкції РФ проти України - today.ua
Фото:Replyua.net

Вчора, 23 жовтня, російський прем’єр-міністр Дмитро Медведєв заявив, що в списки фізичних осіб, які підпадають під санкції РФ, потраплять сотні українців, які своїми діями наносили шкоду РФ.

Санкції передбачають блокування активів фізичних та юридичних осіб, заборону на виведення капіталів з території РФ та заборону на поставки низки товарів українських виробників.

Народний депутат України від “Блоку Петра Порошенка” Іван Вінник вважає, що Україна не боїться російських санкцій і готова до повної диверсифікації. Якщо російська компанія «Росатом» відмовиться постачати паливо в Україну, то Україна перейде на Westinghouse. А розірвавши стосунки з Україною, «Росатом» втратить довіру західних партнерів,тим самим зробить гірше лише собі.

“Санкції, які Путін може теоретично ввести проти України, більше псують як репутацію, так і інтереси Російської Федерації”, – заявив Вінник.

Депутат від партії “Батьківщина” Ігор Луценко не здивований тому, що після руйнації Донбасу і анексії Криму Росія вирішила застосувати ще якісь обмеження стосовно України.

“Ми мусимо вступати в правову, юридичну, міжнародно-дипломатичну відсіч. У нас існує законодавство щодо банків, яке передбачає синхронність застосування санкцій із західними санкціями щодо фінансових інституцій Росії. Російські банки перш за все нам цікаві як об’єкти часткової компенсації збитків. Мусить бути законодавство, котре дозволяє нам, зрештою, почати компенсацію”, – сказав Луценко.

Нагадаємо, 22 жовтня Володимир Путін підписав указ, який передбачає запровадження “спеціальних економічних заходів” у зв’язку з “недружніми діями” України в цілях захисту “національних інтересів РФ”.

загрузка...