Путін хоче відвідати Крим на п’яту річницю анексії

700
Путін хоче відвідати Крим на п'яту річницю анексії - today.ua

Президент Росії Володимир Путін планує відвідати окупований Крим на п’ятиріччя анексії півострову. Про це з посиланням на джерела в адміністрації Путіна повідомляють російські ЗМІ.

За словами джерел, близьких до адміністрації Путіна, поїздка вже стоїть у графіку президента РФ.

При цьому офіційного підтвердження даної інформації поки що немає.

Нагадаємо, у США ухвалили три закони и резолюцію, що критикують РФ. Зокрема, конгресмени більшістю голосів підтримали законопроект, який забороняє уряду США визнавати Крим російською територією.

“Політика Сполучених Штатів полягає в невизнанні суверенітету Російської Федерації над Кримом, його повітряним простором і територіальними водами”, – йдеться в тексті законопроекту.

Також раніше у НАТО нагадали, що не визнають незаконну окупацію півострова, і акцентували увагу на тому, що Крим – це Україна.

“Крим – це Україна. Через п’ять років союзники по НАТО не визнали і не визнають незаконну анексію Росії. Ми продовжуємо підтримувати Україну політично та практично. Ми не забули про високу ціну, яку український народ продовжує платити за своє бажання вершити своє майбутнє без втручання ззовні”, – зазначив генсек НАТО.

загрузка...