Пугачова втрачає свої статки: у зірки відсудили велику частину коштів

Алла Пугачова у свої 70 років може втратити частину нажитого майна, а все тому, що Примадонна програла суд Пенсійному фонду, що для самої Пугачової стало шоком. Їй належить рибна база в Астраханській області, розташована в заповідній зоні. Саме ця частина прибуткового бізнесу і загнала Пугачову збитки.

Пугачова втрачає свої статки: у зірки відсудили велику частину коштів - today.ua

База з вертолітним майданчиком та лазнею на березі знаходиться під цілодобовою охороною в заповідній зоні. Цей бізнес Алла Борисівна придбала кілька років тому. Однак, податки вчасно не платила, за що на неї законно подали до суду.

"Довелося подавати на бізнес Примадонни одразу два позови — Арбітражний суд їх задовольнив, потрібно буде заплатити 9 тисяч рублів", - повідомляє Телеграм-канал MASH.

Пугачова втрачає свої статки: у зірки відсудили велику частину коштів

Як виявилося, під прикриттям "мисливсько-рибальське господарство", що натякає на виробництво і вилов риби і звірини, у Пугачової в Астрахані ховається справжній курорт в заповіднику. Там розташована шикарна вілла з лазнею і власний причал. Місце мальовниче, всього 20 км від Каспію. Навряд чи Пугачова готова позбутися такого "ласого шматочка" землі, тому швидше за все надалі буде вчасно покривати всі податки і витрати, щоб зайвий раз не привертати увагу до свого майна.

Раніше повідомлялося, що через багато років Алла Пугачова зізналася, що під час шлюбу з Філіпом Кіркоровим регулярно йому зраджувала.

ДЖЕРЕЛОdialog.ua