“Прозорі вибори“: Разумков передбачив подальшу долю Авакова

Автор: Лобанова Єлизавета

Глава партії "Слуга народу" Дмитро Разумков розповів про те, яким його партія бачить майбутнє глави МВС Арсена Авакова. Він зазначив, що під час президентських і парламентських виборів МВС зайняв позицію рівновіддалену по відношенню до всіх політичних сил і виконав ті завдання, які перед ним стояли - забезпечити прозорість виборів.

“Прозорі вибори“: Разумков передбачив подальшу долю Авакова - today.ua

"Я вам зараз і не можу чітко відповісти (залишиться Аваков на своїй посаді - ред.), тому що не я висуваю – ні як голова партії, ні як майбутній, напевно, народний депутат. А це буде пропонувати новий керівник уряду. Але керівник уряду, глава уряду з'явиться трохи пізніше", - сказав Разумков.

Разумков додав, що кілька разів особисто зустрічався з міністром, але ніяких кулуарних домовленостей про збереження за Аваковим його посади не було.

"Що стосується позиції по комунікаціях, я з Арсеном Борисовичем перетинався кілька разів. Один раз на інавгурації, ще на якомусь заході. Але, скажімо так, якихось кулуарних переговорів ми з ним точно не вели", — зазначив Разумков.

Популярні зараз

Військовослужбовцям по-новому рахуватимуть стаж і даватимуть відпустки

В Україні з'явиться третій платіж за газ: рішення НКРЕКП

Із 2024 року зміняться умови виходу на пенсію для двох вікових категорій українців, - ПФУ

На заміну шапці: три способи носити широкий шарф взимку 2023-2024 (фото)

Глава "Слуги народу" додав, що на цих виборах (і парламентських, і президентських - ред.) Нацполіція багатьом поламала і схеми, і сітки, таким чином, Аваков непогано впорався зі своїми обов'язками.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадуємо, спікером новообраної Верховної Ради може стати перший номер партії "Слуга народу" Дмитро Разумков.

Також Today.ua повідомляв, що Володимир Зеленський заявив лідеру "Батьківщини" Юлії Тимошенко про неможливість зайняти пост прем'єр-міністра.