Провокації на виборчих дільницях: спостерігачі зафіксували перші порушення по областям

Сьогодні, 23 грудня, у 13 областях України відбуваються вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад (ОТГ).

Провокації на виборчих дільницях: спостерігачі зафіксували перші порушення по областям - today.ua
Фото:Українська правда

На виборах ОТГ у Київській, Рівненській та Львівській областях спостерігачі зафіксували правопорушення.

У смт. Баришівка Київської області представник ЗМІ помітив фальсифікацію голосів. На місце події одразу приїхала слідчо-оперативна група.

У Рокитнівському районі на Рівненщині, де відбуваються вибори до Старосільської ОТГ, зафіксовано провокації проти кандидата на посаду голови громади Кузьмича Михайла Миколайовича.

Як повідомляється, невідомі зранку почали розклеювати листівки від кандидата неподалік від приміщення сільської ради, що заборонено законодавством.

Крім того, на виборах в Дядьковицьку ОТГ, на дільниці № 560678, у кабінці для голосування разом із виборцем помітили ще кількох осіб, на що члени виборчої комісії жодним чином не відреагували.

На Львівщині на виборах в Лопатинську ОТГ, на дільниці №461006, двоє членів виборчої комісії від партії УКРОП проголосували двічі. Один із членів виборчої комісії представляє діючого голову Лопатина, а інший – кандидата в депутати.

Нагадаємо, 23 грудня відбуваються місцеві вибори в 78 об'єднаних територіальних громадах по всій Україні, до складу яких входять 345 місцевих рад (міських – 9, селищних – 19, сільських – 317).

Раніше повідомлялося, що місцеві вибори в регіонах, де впроваджено воєнний стан, будуть призначені після його завершення.

Українцям скасували пеню і штрафи за несплату комуналки: Шмигаль розкрив подробиці
На фоні підвищення тарифів на комуналку в січні багато українців не мали можливості оплатити квитанції з величезними сумами. Прем'єр-міністр Денис Шми...
Заздрість і захват: Катерина Кухар не перестає захоплювати своєю витонченою фігурою
Катерина Кухар ділиться останніми фотографіями з Мальдівських островів, бо сьогодні, 26 січня 2021 року прима-балерина разом з сім'єю відправилася дод...
ПриватБанк змінює реквізити рахунків для своїх клієнтів
ПриватБанк в лютому перейде на єдиний МФО і автоматично змінить своїм клієнтам реквізити банківських рахунків. Про це повідомили в прес-службі ПриватБ...
“Холостяк 11“ Михайло Заливако: що думають про нового героя шанувальниці шоу
“Холостяк 11“ Михайло Заливако не справив належного враження на жінок - прихильниць популярного телевізійного шоу. Користувачки соціальних мереж серйо...
Безлімітний інтернет Vodafone всього за 1 копійку: як підключити послугу
Безлімітний інтернет Vodafone за одну копійку в день можна підключити до кінця лютого. Стало відомо, за яких умов, і на якому тарифі клієнт може дозво...