ПриватБанк пояснив українцям, як дізнатися про розмір майбутньої пенсії

5024
ПриватБанк пояснив українцям, як дізнатися про розмір майбутньої пенсії - today.ua

ПриватБанк пояснив українцям, як дізнатися про розмір майбутньої пенсії. Онлайн-банкінг Приват24 допоможе українцям розрахувати, яка пенсія їх чекає. ПриватБанк попередив, що інформация буде з’являється з трудовим стажем і зарплатою за останні 15 років.

У ПриватБанку розповіли, що дану інформацію можна отримати також за допомогою сайту Пенсійного фонду України на сторінці “Порталу електронних послуг”.

Як зазначає ПриватБанк, за допомогою спеціально розробленого онлайн-сервісу Приват24 можна обчислити розмір своєї майбутньої пенсії. Але для обчислення точної цифри необхідно отримати ключ електронного цифрового підпису (ЕЦП).

Банк повідомляє, що для більш зручного користування сервісом, розробники нової послуги записали навчальне відео про те, як отримати ключ електронного цифрового підпису через онлайн-банкінг Приват24.

Ключ електронного цифрового підпису також можна отримати у відділенні Пенсійного фонду України, передає ПриватБанк.

На сайті ПФУ “Портал електронних послуг” українці можуть отримати інформацію про розмір своєї офіційної зарплати, з якої робилися відрахування до Пенсійного фонду, а також можна дізнатися інформацію про трудовий стаж.

ПриватБанк також рекомендує перевірити дані про себе, якими володіє Пенсійний фонд України. Адже на основі цих даних і буде проводитися розрахунок вашої майбутньої пенсії.

Раніше у банку зробили українцям важливе попередження. А саме попередили про те, що якщо стався переказ грошей не на той номер карти, то ПриватБанк гроші вже не поверне. Також стало відомо, що ПриватБанк став лідером національного рейтингу “Банки 2019 року” в номінації “Найбільш прибутковий і кращий роздрібний банк”.

У прес-службі банку повідомили, що клієнти ПриватБанку також почали активно купувати валюту онлайн вже в перший день дії валютної лібералізації. Так, ПриватБанк продав через інтернет-додаток Приват24 майже 1,5 млн доларів, купив – більш 402 млн доларів. Також банк продав онлайн понад 245 тисяч євро, купив – 131 тисячу євро.

загрузка...