Президентських виборів у зоні ООС не буде, – Наєв

2137
Президентських виборів у зоні ООС не буде, - Наєв - today.ua

Командувач ООС Сергій Наєв повідомив, що військовослужбовці-учасники Операції об’єднаних сил (ООС) зможуть проголосувати на виборах президента України 31 березня, але тільки на виборчих дільницях. Пересувні урни для голосування спеціально привозити на передову не будуть.

– Виборчі дільниці. Ніяких інших дій не передбачено. Там, де (у військових. – Авт.) буде можливість відійти – прийдуть і проголосують. А де не буде можливості – будуть продовжувати захищати… Ніяких інших дій не буде, – пояснив Наєв в ефірі телеканалу “UA Донбас”.

Наєв висловив упевненість, що військові ООС вже склали власну думку про кандидатів.

– У ООС служать не юнаки 18-20 років. У нас дорослі чоловіки, середній вік від 35 до 45 років. Таким дорослим людям складно щось “навтикати” в голову. У них своя думка, – додав командувач ООС Сергій Наєв.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія (ЦВК) затвердила форму і текст виборчого бюлетеня для голосування в день виборів президента і форму виборчого бюлетеня для повторного голосування. Текст бюлетеня надрукують тільки з одного боку на аркуші розміром 20 на 80 см пісочного кольору з належними захисними елементами, а імена кандидатів будуть розміщені в алфавітному порядку разом з тими даними про них, які викладені в постанові про реєстрацію кандидатів. У списку кандидатів на пост президента України – 39 прізвищ.