Президент України підписав указ про відзначення Дня Гідності та Свободи

П'ять років тому почалася Революція Гідності. Сьогодні ми рухаємося вперед, будуючи нову Україну, хоча цей шлях не є простим.

Президент України підписав указ про відзначення Дня Гідності та Свободи - today.ua
Фото: politeka.net

Президент України Петро Порошенко підписав указ про те, як в 2018 році буде відзначатися 21 листопада - День Гідності та Свободи.

Програмою будуть передбачені як внутрішньоукраїнські акції, так і зарубіжні заходи.

Кабінету міністрів доручено створити оргкомітет і розробити план заходів. В програму повинні увійти урочисті, культурні акції, тематичні виставки, зустрічі з активними учасниками подій, а також акції пам'яті загиблих.

Будуть церемонії покладання квітів до пам'ятників та пам'ятних знаків, встановлення свічок в місцях поховань Героїв Небесної Сотні.

Заходами до Дня Гідності та Свободи доручено охопити військові частини, навчальні заклади, установи для дітей і молоді, установи культури.

МЗС доручено організувати відзначення при дипломатичних установах із залученням української громади за кордоном.

Крім того, указом доручено впорядкувати об'єкти, пов'язані з подіями Революції Гідності, пам'ятники, пам'ятні знаки, місця поховань.

Спікер Андрій Парубій вважає, що Революція Гідності була боротьбою не тільки проти режиму Януковича, а й за цивілізаційний вибір народу, за майбутнє держави, за гідність і цінності. Адже тільки незалежна держава є основою і запорукою безпеки, добробуту та розвитку кожного громадянина України.

Нагадаємо, День Гідності та Свободи з'явився у календарі в 2014 році. Указом Президента України було вирішено щорічно присвятити 21 листопада відзначення річниці двох революцій - Майдану 2004 року і Революції Гідності 2013 року.

Раніше Президент України Петро Порошенко назвав "сценарій" миру для Донбасу.

Топ-5 порід собак для ледачих господарів-домосидів
Існують породи собак, які настільки ліниві і флегматичні, що можуть стати ідеальними супутниками таких же господарів-домосидів. Кінологи назвали п'ять...
ПриватБанк підключає клієнтам страховки від коронавіруса без їх згоди
ПриватБанк почав оформляти клієнтам COVID-страховки без її згоди, підключаючи послугу до кредитних карток. Один з клієнтів фінустанови залишив негатив...
“Нафтогаз“ передумав підвищувати ціну на газ для українців в грудні
Ціни на газ в грудні для українців не підвищаться. Після того, як вартість блакитного палива різко зросла на 35% після виборів, в “Нафтогазі“ вирішили...
Медики назвали найкорисніший молочний продукт, який не містить лактози
Молочні продукти корисні далеко не для всіх. Тим більше, якщо врахувати той факт, у скількох людей в наш час є непереносимість лактози. Якщо хтось ще ...
Абоненти Київстар зможуть стежити за близькими цілодобово
Стільниковий оператор Київстар тепер дозволяє своїм абонентам можливість встановити «Маячок» та стежити за близькими в будь-який час доби. Йдеться про...