Пожежа в одеській психлікарні: відомі імена загиблих

244
Пожежа в одеській психлікарні: відомі імена загиблих - today.ua

В Одесі назвали імена жертв пожежі в психіатричній лікарні, в результаті якої загинули п’ятеро пацієнтів і медсестра закладу. Подробиці трагедії повідомили під час засідання обласної Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як стало відомо, в результаті пожежі в психлікарні загинули:

  • Марія Пастернак 1934 року народження;
  • Семен Клапчук 1934 року народження;
  • Лідія Поровкова 1934 року народження;
  • Галина Тодорова 1937 року народження;
  • Михайло Лазарєв 1928 року народження;
  • медсестра Юлія Нікітіна 1964 року народження.

У зв’язку з цією надзвичайною подією завтра, 12 червня, в місті оголошено траур. Крім того, чиновники пообіцяли надати матеріальну допомогу постраждалим і сім’ям загиблих – родичі загиблих отримають по 100 тисяч гривень, а близькі потерпілих – по 50 тисяч гривень.

Нагадаємо, пожежа у відділенні №7 комунального некомерційного підприємства одеської обласної ради “Медичний центр психічного здоров’я” сталася вчора ввечері, 10 червня. Психлікарня розташована за адресою Академіка Воробйова, 9. Фахівці ДСНС врятували 15 осіб та передали їх бригадам швидкої медичної допомоги, чотирьох з яких не вдалось реанімувати. Пізніше стало відомо про загибель ще двох людей, які були доставлені в міську лікарню. На момент загорання у відділенні медичного центру знаходилася 51 людина, троє з яких – медичний персонал.

загрузка...