Пожежа на глибоководному апараті ВМФ РФ: загинули 14 російських моряків

В Росії 14 моряків-підводників загинули під час пожежі на глибоководному науково-дослідному апараті ВМФ РФ. Про це повідомили в Міністерстві оборони РФ.

Пожежа на глибоководному апараті ВМФ РФ: загинули 14 російських моряків - today.ua

Наразі апарат знаходиться на військово-морській базі "Сєвєроморськ".

"1 липня в російських територіальних водах на науково-дослідному глибоководному апараті, призначеному для вивчення придонного простору і дна Світового океану в інтересах Військово-морського флоту Росії, в ході проведення біометричних вимірювань виникла пожежа", - йдеться в повідомленні міністерства.

Так, 14 моряків-підводників загинули унаслідок отруєння продуктами горіння.

Нагадаємо, раніше президент Росії Володимир Путін відповів на звернення президента України Володимира Зеленського про звільнення 24 українських моряків, захоплених у Керченській протоці. Зокрема, Путін пообіцяв, що питання полонених українських моряків “вирішиться спокійно, в робочому режимі”. Також він наголосив, що вважає ситуацію із захопленням суден і моряків "провокацією з боку української армії".

"Ми спокійно, в робочому режимі, це питання вирішимо. У нас є питання по деяким людям, затриманим в Україні. Тут, крім моряків… вони виконували наказ, і все. Ми віддаємо собі в цьому звіт. Але вони порушили російський закон. Тому потрібно спокійно, в робочому режимі з цим розібратися", – наголосив він.

Також президент РФ згадав чотирьох полонених, яких російська сторона повернула Україні, констатувавши таким чином, що "обміни тривають".