“Повне зубожіння населення“: Тимошенко попередила про наслідки дефолту

Україні за жодних обставин не можна допустити, щоб в країні настав дефолт, що спричинить втрату довіри всіх інвесторів у світі на багато років. Про це завила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко після погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій і груп, повідомляє прес-служба партії.

“Повне зубожіння населення“: Тимошенко попередила про наслідки дефолту  - today.ua

За її словами, ніхто не зможе спрогнозувати майбутній курс гривні.

"При дефолтах, як правило, стрімко падає курс національної валюти. А це вже повне зубожіння людей, тому що в доларах вони знову отримуватимуть в 2-3 рази менше", – пояснила політик.

Також, як зазначила Юлія Тимошенко, внаслідок дефолту станеться повна дестабілізація всього життя України, а економічний занепад країни триватиме роками.

Також лідерка "Батьківщини" наголосила, що питання дефолту, передумов для якого немає, повинен розглядати лише уряд та Нацбанк, і це не в компетенції президента України Володимира Зеленського.

Тимошенко зазначає, що наразі Україна має збалансований бюджет, який передбачає кошти на погашення боргів.

"Жодного дефолту в Україні не може бути, якщо ніхто не піде ні в які авантюри, несумісні з нормальним життям країни", – наголосила Юлія Тимошенко.

Раніше Today.ua писав, що Коломойський запропонував президенту Зеленському оголосити дефолт України. Олігарх вважає, що Україна не повинна боятися відмовити Міжнародному валютному фонду виплатити зовнішні борги і вчинити за прикладом Греції, яка в 2015 році вирішила не повертати кредиторам істотну суму запозичень.

Народний депутат Володимир Ар’єв вважає, що дефолт потрібен Ігорю Коломойському, щоб легко і дешево купувати державне майно та землю.

Нагадаємо також, що у Зеленського вже заявили, що пропоноване олігархом Ігорем Коломойським оголошення Україною дефолту і відмова від виплат зовнішніх боргів навряд чи буде реалізовано.