Навіщо Коломойському потрібний дефолт: Ар'єв пояснив

Український олігарх Ігор Коломойський вважає, що Україна повинна відмовити Міжнародному валютному фонду у виплаті зовнішних боргів та оголосити дефолт. Про це у своєму Фейсбуку написав народний депутат VIII скликання Володимир Ар'єв, додавши, що "побічним" ефектом цього може стати подорожчання долара до 70-80 грн.

Навіщо Коломойському потрібний дефолт: Ар'єв пояснив - today.ua

Політик переконаний, що Ігор Коломойський прагне повернути собі націоналізований ПриватБанку, що неодмінно викличе проблеми з Міжнародним валютним фондом, від якого Україна залишається залежною.

Але ПриватБанк - це не єдиний потенційний "мегапрофіт" для олігарха", зазначає народний обранець.

В умовах пост-дефолту вся країна стає дешевшою: легко і дешево буде купувати державне майно, а головне - землю.

"Ринок землі міг би втримати Україну від будь-яких проблем взагалі, і ніякий Коломойський не міг би навіть і мріяти про дефолт", - переконаний Ар'єв, який підкреслив, що наразі подальший розвиток подій залежить від уряду і Нацбанку - чи готові вони стати співучасниками пограбування країни.

Навіщо Коломойському потрібний дефолт: Ар'єв пояснив

Нагадаємо, Ігор Коломойський вважає, що Україна, за прикладом Греції, має "забути" про повернення боргів кредиторам. У якості альтернативного варіанту, на думку олігарха, Сполучені Штати та країни Євросоюзу повинні списати зовнішній борг країни в якості компенсації збитків, завданих Україні російською агресією.

Також ми писали про те, що Ігор Коломойський планує стати співвласником ПриватБанку, або ж повернути частину грошей, які були вкладені ним на момент націоналізації фінансової установи.