“Повівся негарно“: Богдан не пустив людей в тролейбус до Зеленського

Під час сьогоднішнього візиту Володимира Зеленського в Дніпро стався інцидент за участі голови Офісу президента Андрія Богдана. Напередодні очікуваного приїзду Зеленського до аеропорту приїхали кілька тролейбусів на автономному ходу. На одному з них президент України повинен був їхати оглядати скандальний Центральний міст. Але коли Зеленський збирався заходити в транспорт, а за ним пішли інші люди, Богдан перекрив їм дорогу, сказавши фразу: "Не пускайте, це не наші люди. Це люди місцевої влади".

“Повівся негарно“: Богдан не пустив людей в тролейбус до Зеленського - today.ua

Володимир Зеленський тут же передав своєму соратнику, що той поводиться негарно. У підсумку люди зайшли, а тролейбус від'їхав. Сам президент, який до цього сидів, поступився місцем дитині.

https://youtu.be/MVEgAdWpPPk

Під час свого сьогоднішнього візиту в Дніпро Володимир Зеленський також представив нового голову Дніпропетровської ОДА Олександра Бондаренка, проінспектував Новий міст після закінчення ремонту, а також побував на Чемпіонаті зі стронгмену.

Згідно з умовами парі між Зеленським і мером Дніпра Борисом Філатовим, якщо міст до сьогоднішнього дня не відкрили б, тоді Філатову довелося б звільнитися. Однак, навіть враховуючи те, що міст відремонтували і по ньому вже їздять машини, президент попросив мера міста надати йому всі документи по будівництву, які він передасть спецкомісії. Саме вона і винесе остаточний вердикт щодо якості виконаних робіт та кількості витрачених коштів.

По суті Філатов виграв парі, проте в мерії заговорили про розкрадання коштів під час будівництва. Оголошені підозри як будівельникам мосту, так і чиновникам мерії.

Раніше повідомлялося, що глава Офісу Президента Андрій Богдан зустрівся з моделлю Ганною Мінюковою, яка раніше пообіцяла роздягнутися догола, якщо міст в Дніпрі буде повністю відремонтований до 14 вересня.

ДЖЕРЕЛОstrana.ua