Потужний і швидкий: українцям показали новий вертоліт

Потужний і швидкий: українцям показали новий вертоліт - today.ua
Loading...

На XV Міжнародній спеціалізованій виставці засобів захисту, озброєння, військової та спеціальної техніки, технологій і товарів подвійного використання "Зброя та безпека 2018", яка проходить у Києві з 9 по 12 жовтня показали вітчизняний легкий вертоліт МСБ-2 "Надія" виробництва підприємства “Мотор-Січ” з Запоріжжя.

Багатоцільовий гелікоптер, створений ПАТ "Мотор Січ" на основі Мі-2, є результатом десятирічної роботи компанії й наразі проходить сертифікацію у Державній авіаційній службі та Міждержавному авіаційному комітеті.

АТ "МОТОР СІЧ" планує сертифікувати новий легкий багатоцільовий вертоліт МСБ-2 "Надія" до кінця цього року.

На зазначеній моделі підприємство встановило двигуни від запорізького ДП "Івченко-Прогрес", що входить до складу концерну “Укроборонпром”, АІ-450М-П, потужність якого складає по 465 кінських сил.

Гвинтокрил, виготовлений з композиційних матеріалів, з дальністю політу у 730 км., здатний брати на борт від семи до дев’яти пасажирів.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко підписав Закон про ратифікацію міжурядової українсько-французької угоди щодо офіційної підтримки у створенні єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту в Україні.

Під час робочого візиту до Франції, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що в Україні запрацює система авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС, яка включатиме 15 вертолітних баз по всій країні.

Передумали розлучатися: Ані Лорак вирішила помиритися з колишнім чоловіком
Ані Лорак і Мурат забрали свої заяви з суду. Офіційно пара розірвала стосунки в січні 2019 року після 10 років шлюбу. Після цього колишні кохані...
У центрі Києва зібрали головну ялинку країни (відео)
У Києві на Софійській площі кипить робота: до величезного металевого стрижня прикріпили сотні звезених з різних лісгоспів живих ялинок. Їх підбирали за розміром і піднімали...
Як двадцятирічна: Таїсія Повалій шокувала новим обличчям
Таїсія Повалій, яка 10 грудня відзначила свій 55-річний ювілей, похвалилася новим кліпом. Нова відеоробота з’явився на сторінці співачки в Instagram. Фанати не впізнали зірку після...
Віддадуть останнє: астролог назвав найбільш добродушних представників знаків Зодіаку
Ви давно мріяли про безкорисливого друга і партнера? Це такі люди, які на ваше кохання та дружбу відповідають взаємністю і нічого не вимагають взамін. Таких...