Послаблення карантину в Україні: Зеленський анонсував відновлення роботи готелів

Карантин в Україні було попередньо продовжено до 22 травня, однак вже з 11 травня в країні почали поступово послаблювати обмежувальні заходи. Загалом уряд запланував 5 етапів виходу країни з карантину. В рамках одного із них передбачається поновлення роботи готелів і хостелів.

Послаблення карантину в Україні: Зеленський анонсував відновлення роботи готелів - today.ua

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що роботи готелів торкнеться вже другий етап пом'якшення карантину в Україні.

Крім того, нове пом'якшення обмежувальних заходів торкнеться і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та спортивних змагань.

У своєму відеозверненні до українців Зеленський закликав всіх бути відповідальними під час карантину - дотримуватися заходів гігієни, залишатися вдома і носити маски.

Також глава держави озвучив дату початку другого етапу послаблення обмежувальних заходів.

"Другий етап пом'якшення карантину планується на 22 травня. Він торкнеться, зокрема, спортивних змагань, роботи готелів, проведення ЗНО та іншого", - сказав президент.

Як відомо, карантин в Україні було введено в середині березня через пандемію коронавірусу. Згодом карантин продовжили до 24 квітня, потім - до 11 травня, а тоді - до 22 травня.

Нагадаємо, раніше стало відомо, коли і як запрацює метро.