Порошенко звільнив генерала Національної гвардії України

Президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення першого заступника командувача Національної гвардії України Олександра Кривенка. Відповідний указ №364/2018 розміщенний на офіційному сайті президента.

Порошенко звільнив генерала Національної гвардії України - today.ua

“Звільнити Кривенка Олександра Васильовича з посади першого заступника командувача Національної гвардії України та зарахувати його в розпорядження командувача Національної гвардії України”, — йдеться в тексті указу.

Відзначається, що Кривенко був призначений першим заступник командувача НГУ в квітні 2014 року. Його зарахували в розпорядження командувача Нацгвардії.

Кривенко народився 20 квітня 1958 року в селі Глинськ Світловодського району Кіровоградської області. Службу у внутрішніх військах України Кривенко проходить вже 20 років — починаючи з 1998 р. Пройшов шлях від командира взводу до заступника командувача внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ Україні. Командує Національною гвардією Юрій Аллер.

Нагадаємо, близько 17% військовослужбовців, які займають керівні посади у Міністерстві оборони України, не пройшли тест на "детекторі брехні".

ДЖЕРЕЛОpresident.gov.ua