Порошенко звільнив голову Полтавської ОДА: названо причину

170
Порошенко звільнив голову Полтавської ОДА: названо причину - today.ua
Фото: unn.com.ua

Президент України Петро Порошенко звільнив голову Полтавської обласної держадміністрації Валерія Головка, замішаного в гучному корупційному скандалі. Про це Порошенко заявив сьогодні, 16 березня, під час виступу на засіданні Ради регіонального розвитку Полтавської області.

Глава держави Петро Порошенко підкреслив, що останнє слово буде за судом, який визначить рівень кримінальності Головка.

За даними правоохоронців, полтавський чиновник брав хабарі доларами, дорогою оргтехнікою, путівками на відпочинок до Іспанії,  а в якості подарунка за сприяння в незаконному бізнесі, пов’язаному з благоустроєм доріг на території області, Валерій Головко отримав дорогий позашляховик, вартість якого разом з тюнінгом становить 10 мільйонів гривень. До речі, Mercedes-Benz AMG G 63 був оформлений на підставну особу. На час досудового розслідування цей «Гелендваген» 2017 року випуску оштрафований.

Тим часом Порошенко представив присутнім виконуючого обов’язки голови Полтавської обласної держадміністрації 39-річного Романа Товстого, який працював одним із заступників Валерія Головка.

Раніше Президент України Петро Порошенко звільнив начальника Управління Служби безпеки України в Сумській області Владислава Косинського і главу Служби зовнішньої розвідки України Єгора Божка.

загрузка...