Порошенко звільнив главу СБУ в Сумській області

1450
Порошенко звільнив главу СБУ в Сумській області - today.ua
Фото: president.gov.ua

Сьогодні, 13 березня, Президент Украині Петро Порошенко звільнив із займаної посади начальника Управління Служби безпеки України в Сумській області Владислава Косинського.

“Звільнити Косинського Владислава Володимировича з посади начальника Управління Служби безпеки України в Сумській області”, – йдеться в указі, який опублікований на офіційному сайті глави держави.

Відомо, що Владислав Косинський (на фото) був призначений на посаду керівника ГУ СБУ в Сумській області в лютому 2017 року.

Як повідомляє на сторінці в “Фейсбуці” народний депутат України Віталій Купрій, Владислав Косинський використовував вертоліт для службових цілей, що належить співвласникові мережі супермаркетів “АТБ” Геннадію Буткевичу. Детективи НАБУ нібито зареєстрували справу стосовно можливого хабарництва Косинського. Відзначається, що Косинського також звинувачують в незаконному зборі інформації про депутатів місцевих рад Сумської області та фабрикації кримінальних справ.

Нагадаємо, 12 березня Президент України Петро Порошенко призначив заступника ССО Сергія Кривоноса на посаду заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України (РНБО). Призначений заступник в РНБО буде одночасно очолювати комісію з питань оборонної промисловості та військово-технічного співробітництва.

загрузка...