Голова Львівської ОДА заявив про відставку через поразку Порошенка на виборах

338
Голова Львівської ОДА заявив про відставку через поразку Порошенка на виборах - today.ua

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка заявив, що йде у відставку у зв’язку із результатами виборів президента України, згідно з якими перемагає Володимир Зеленський. Про своє рішення синютка оголосив під час апаратної наради.

При цьому коли саме голова ОДА має намір покинути свій пост – не уточнюється.

“Я залишаю пост глави Львівської ОДА, але залишаюся зі Львівщиною, залишаюся зі Львовом, залишаюся з нашими людьми, підтримку яких ми отримали за результатами виборів”, – заявив Синютка.

Варто зазначити, що згідно з даними Центральної виборчої комісії, єдиний регіон, де переміг чинний президент Петро Порошенко – це Львівська область. Після обробки 97% електронних протоколів дільничних виборчий комісій відомо, що за нього проголосували понад 62% виборців області.

Олега Синютку було призначено головою Львівської обласної державної адміністрації в грудні 2014 року. Після першого туру виборів він заявив про те, що піде у відставку в разі поразки чинного президента.

Нагадаємо, за результатами підрахунків 90,83% протоколів, із значним відривом лідирує кандидат у президенти, шоумен і комік Володимир Зеленський – 73,17% (12 339 611) українців віддали за нього голоси. Чинний президент Петро Порошенко займає друге місце – за нього проголосували 24,5% (4 132 776) українських громадян.

загрузка...