Порошенко витратив майже 100 млн. грн на агітацію перед другим туром

У четвер, 18 квітня, Національне агентство з питань запобігання корупції затвердило аналіз проміжних фінансових звітів про використання коштів виборчих фондів кандидатів на пост президента, які включені до виборчого бюлетеня для повторного голосування 21 квітня. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Порошенко витратив майже 100 млн. грн на агітацію перед другим туром  - today.ua

Протягом звітного періоду, який тривав з 7 по 13 квітня, виборчий фонд Петра Порошенка було сформовано за рахунок власних коштів кандидата у розмірі 99 млн 900 тис грн. Для фінансування передвиборних агітаційних заходів використано майже 97 млн грн.

Виборчий фонд Володимира Зеленського сформовано виключно за рахунок коштів політичної партії у розмірі 44 млн. 597 тис. 440 грн. Для фінансування передвиборної агітації використано 50 млн 431 тис 186 грн.

Фінансові звіти, що подавалися розпорядниками рахунків виборчих фондів кандидатів, перевірялися на відповідність даних.

За результатами аналізу проміжних фінансових звітів про надходження та використання коштів виборчих фондів зазначених кандидатів порушень поданих фінансових звітів інформації, отриманій від банків, не встановлено, йдеться у повідомленні НАЗК.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія визначила черговість надання ефірного часу кандидатам на пост президента України для проведення передвиборної агітації за рахунок і в межах коштів Державного бюджету, виділених на підготовку та проведення чергових виборів. Згідно із законом, у п'ятницю, 19 квітня, у Національній Суспільній телерадіокомпанії України мають відбутися національні дебати між кандидатами на посаду президента шоуменом Володимиром Зеленським та діючим главою держави Петром Порошенком.