Порошенко пообіцяв українським десантникам нове озброєння

138
Порошенко пообіцяв українським десантникам нове озброєння - today.ua
Фото: КП

Десантно-штурмові війська Збройних сил України в найближчий час отримають нові зразки зброї. Про це заявив президент України Петро Порошенко під час зустрічі з підрозділом Десантно-штурмових військ ЗСУ в Житомирській області.

“Темпи переозброєння на нові зразки зброї не повною мірою відповідають потребам. Хочу запевнити вас, що держава зробить все, щоб вирішити ці проблеми в найкоротші терміни”, – заявив Порошенко.

За його словами, вже проведено переговори з представниками Міністерства оборони, керівництвом Генерального штабу, і “поставлено завдання про внесення відповідних пропозицій”.

Президент зазначив, що в 2019 році Десантно-штурмові війська отримають як вітчизняні, так і іноземні зразки сучасної техніки, у тому числі американські ПТРК Javelin. При цьому він нагадав, що за останні роки українські десантники отримали близько 150 нових зразків озброєння.

“В рамках матеріально-технічної допомоги від наших закордонних партнерів надійшло близько 40 одиниць бронетанкової і санітарних автомобілів типу Hummer”, – заявив глава держави.

Нагадаємо, 15 листопада українським військовим передали 70 одиниць модернізованого озброєння і техніки.

Раніше глава Міністерства закордонних справ України Павло Клімкін повідомив про можливі поставки зброї в Україну з Вашингтона.

загрузка...