Українські військові отримали модернізоване озброєння і технику

Сьогодні, 15 листопада, на "Київському бронетанковому заводі" за участю секретаря Ради національної безпеки і оборони Олександра Турчинова Збройним силам України передали 70 одиниць модернізованого озброєння та військової техніки. Про це повідомляє прес-служба РНБО.

Українські військові отримали модернізоване озброєння і технику - today.ua
Фото:Украина.ру

"Українські військові отримали 70 одиниць озброєння та військової техніки, зокрема, модернізовані танки Т-72, нові БТР-3, високоточні протитанкові комплекси "Стугна-П" та "Корсар", мобільну РЛС кругового огляду "Дельта", новітні броньовані автомобілі "Варта" та "Новатор", а також 82-мм міномети українського виробництва", - повідомили в РНБО.

За словами Турчинова, після модернізації танк Т-72 отримав нові можливості для реалізації сладних бойових завдань.

"Усім відомі БТР-3, які дуже добре себе зарекомендували на фронті. І саме з урахуванням бойового досвіду внесена величезна кількість конструктивних змін і доповнень, щоб це була одна з найефективніших і потужних машин озброєнь у нашій армії. Доведена до високого рівня якість ведення вогню, автоматична, прицільна. Ми сьогодні передаємо потужні, надточні, ефективно вражаючі ціль протитанкові ракетні комплекси "Стугна-П", "Корсар", які відомі далеко за нашою державою", - наголосив Турчинов.

Він зазначив, що за три квартали поточного року концерн "Оборонпром" передав українській армії 3,5 тисяч одиниць зброї і військової техніки.

Секретар СНБО висловив сподівання, що темпи переозброєння ЗСУ, Нацгвардії та інших силових структур в подальшому будуть тільки збільшуватися, в тому числі і в наступному році.

"Над виконанням оборонного замовлення працюють не тільки державні оборонні підприємства. Все більше обсяг у державному оборонному замовленні виконують приватні структури", - додав Турчинов.

Він навів у приклад результат роботи приватних компаній - броньовані машини "Варта" і "Новатор" та 82-мм міномети, які також передали українським військовослужбовцям.

Турчинов наголосив, що сьогодні Україна має можливість передавати нову техніку і зброю не лише на фронт, а й у військові навчальні заклади для того, щоб курсанти могли безпосередньо опанувати сучасну зброю та проходили навчання на новій техніці, з якою вони працюватимуть після отримання офіцерських погонів.

[gallery link="file" td_select_gallery_slide="slide" ids="25044,25045,25046,25048,25049,25050"]

Нагадаємо, раніше міністр оборони України Степан Полторак заявив, що держбюджет на 2019 рік передбачає недостатньо коштів на фінансування оборонного сектору.