Порошенко подав оновлений список кандидатів до ЦВК

У вівторок, 19 червня, політична партія "Європейська Солідарність" Петра Порошенка подала список партії, у якому відбулися певні зміни, до Центральної виборчої комісії. Про це повідомляє прес-служба ЄС.

Порошенко подав оновлений список кандидатів до ЦВК - today.ua

Повідомляється, що голова Васильківської районної ради Наталія Баласинович, яка була під номером 30, вже немає у списку кандидатів.

Окрім того, в мажоритарних округах до парламенту балотуватиметься герой військових дій на сході країни зпозивним "Гром" – Олександр Грамачук (17 округ), учасник бойових дій, лікар Олександр Зеленюк (26 округ), керівниця Центру соціально-психологічної реабілітації дітей в Торецьку Валерія Корнієнко (52 округ) та автор закону про мову Микола Княжицький (116 округ).

Зазначається, що 30% виборчого списку «Європейської Солідарності» займають кандидати-жінки, а сам партійний список оновився більш ніж на половину.

Подавати документи до ЦВК для реєстрації партії "Європейська солідарність" на парламентських виборах прийшов сам п'ятий президент Петро Порошенко з дружиною Мариною в оточенні команди політика.

"Європейська солідарність" йде у парламент, щоб продовжити курс України до ЄС та НАТО, - наголосив Порошенко.

Як раніше повідомляв Today.ua, прес-служба партії повідомила, що розпочала перевірку обставин поведінки кандидатки Наталії Баласинович, яка нецензурно висловлювалася на адресу представниці правоохоронних органів.