Порошенко підписав указ про введення воєнного стану

Президент України Петро Порошенко підписав указ про введення в дію решення РНБО про введення воєнного стану. Відповідний документ №390/2018 розміщено на офіційному сайті голови держави.

Порошенко підписав указ про введення воєнного стану - today.ua

Згідно з рішенням, відповідно до статті 107 Конституції України президент України постановив:

  1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 26 листопада 2018 року "Щодо надзвичайних заходів із забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні" (додається, таємно, без пункту 12 - нетаємно).
  2. Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.
  3. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Згідно з рішенням РНБО, воєнний стан вводиться з 14.00 26 листопада 2018 року строком на 60 діб - до 14.00 25 січня 2019 року.

Рішення Ради національної безпеки і оборони України про впровадження воєнного стану передбачає 12 пунктів, один з яких - таємний.

Нагадаємо, у РНБО повідомили, що жодних обмежень для пересічних громадян України після можливого ухвалення рішення про запровадження воєнного стану введено не буде.