Порошенко і Столтенберг обговорили подальші кроки України на шляху до НАТО

11
Порошенко і Столтенберг обговорили подальші кроки України на шляху до НАТО - today.ua

Президент України Петро Порошенко у Брюсселі зустрівся з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом. В ході зустрічі вони обговорили подальший розвиток практичної співпраці України з Альянсом. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Так, Порошенко наголосив на незмінності законодавчо визначеного курсу євроатлантичної інтеграції України, який має потужну підтримку в українському суспільстві.

“Було відзначено важливість подальшого розвитку практичного співробітництва України з НАТО, передусім з метою посилення безпеки в акваторії Чорного та Азовського морів. Крім цього, підкреслено необхідність посилення тиску на Росію з метою звільнення полонених українських моряків”, – йдеться в повідомленні.

Порошенко висловив сподівання, що держави-члени НАТО підтримають євроатлантичні прагнення України, яка готова “вже сьогодні розпочати виконання плану дій щодо членства в НАТО”.

“Було наголошено на важливості наступного Саміту Альянсу в Лондоні для фіксації євроатлантичних амбіцій України. Було також обговорено питання підготовки запланованого на липень цього року візиту в Україну Північноатлантичної Ради НАТО”, – повідомили у прес-службі Порошенка.

Нагадаємо, 7 лютого 2019 року народні депутати остаточно затвердили в Конституції України зміни щодо курсу України на ЄС та НАТО. За проект змін до Конституції, автором яких є Петро Порошенко, в другому читанні проголосували 334 депутати.

загрузка...