Порносайти замість телевізора: доктор Комаровський дав пораду українцям

Автор: Грудзинська Олена

Відомий в Україні лікар і телеведучий Євген Комаровський порадив замість регулярного перегляду різних новин по телевізору не забувати заходити на порносайти. Про це доктор Комаровський написав у соціальній мережі Facebook.

Порносайти замість телевізора: доктор Комаровський дав пораду українцям - today.ua
Man watching television, sitting on sofa in living room, back view Royalty free: For comercial usage price on demand

За його словами, замість того, щоб лягти на диван і ввімкнути телевізор, краще зайдіть на порносайти. На думку доктора, це набагато ліпше для загального здоров'я людини.

"Я вам чесно скажу, хлопці, що чим дивитися новини по телевізору, дивіться краще PornHub. Це набагато краще для вашого здоров'я. Взагалі цікавтеся не тільки політикою - здоровіше будете", - сказав доктор Комаровський.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Коментар з цього приводу фахівець розмістив згідно з повідомленням, що українці увійшли в списки націй, які активно цікавляться контентом PornHub.

Популярні зараз

Вживаний одяг стане недоступним: в Україні підвищать податки на секонд-хенд

Відпочинок на морі в Одесі: названо ціни на житло

Світло та тепло можуть відключати на 20 годин: українців попередили про найгірший сценарій

В Україні підвищать ціни на бензин та дизель з 1 липня: як подорожчає пальне

Нагадаємо, коментуючи до Нового року гіпотезу дієтологів, що в день можна їсти максимум 4 мандарина, Євген Комаровський зауважив, що головне – стежити за реакцією власного організму, так як поняття “норми” вельми умовно. Як відомо, мандарини з давніх давен вважають одним з головних атрибутів Нового року, тому у святкові дні цей фрукт завжди присутній на столі.