Понад 150 десантників елітної дивізії армії США прибудуть до України

198
Понад 150 десантників елітної дивізії армії США прибудуть до України - today.ua
Фото: mankrda.gov.ua

Понад 150 бійців 101-ї повітряно-десантної дивізії армії Сухопутних військ США прибудуть в Яворів для обміну досвідом з українськими військовими. Про це повідомив посол України у США Валерій Чалий на своїй сторінці у Facebook.

“Клекотливі орли (screaming eagles) летять до України! Найближчими днями більше 150 військових eлітної 101-ї повітряно-десантної дивізії Армії США прибудуть в Україну для тренування наших (військових – ред.) у Яворівському центрі бойової підготовки і взаємного обміну досвідом”, – написав Чалий.

За його словами, це стало можливим завдяки розмовам з начальником штабу армії США генералом Марком Міллі, якого американський президент Дональд Трамп запропонував на посаду голови Об’єднаного комітету начальників штабів.

“Пересвідчився – цей бойовий генерал слів на вітер не кидає”, – зазначив посол.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко доручив міністру оборони Степану Полтораку прискорити переговори з США щодо закупівлі нової партії протитанкових ракетних комплексів Javelin.

Як відомо, з 30 квітня 2018 року перші комплекти Javelin стали надходити до України. Після одержання комплексу Україною, “Джавелін” став об’єктом особливої уваги російської пропаганди.

загрузка...