Поліцейські отримали фейкові інструкції на вибори від Авакова

665
Поліцейські отримали фейкові інструкції на вибори від Авакова - today.ua

Кіберполіція встановили особи хакерів, які розсилали правоохоронцям від імені глави МВС Арсена Авакова листи із закликами в день голосування діяти на виборчих дільницях на користь одного із кандидатів у президенти. Про це повідомили в прес-службі Нацполіції.

Зокрема, в листах зазначалися інструкції щодо дій, які під час охорони виборчих ділянок поліцейським потрібно здійснювати на користь одного із кандидатів у президенти, а також сказано, що потрібно приділити “особливу увагу” порушенням законодавства з боку членів виборчих комісій і спостерігачів від його конкурента.

Кіберполіція встановила, що анонімна розсилка була створена 21 березня на території Російської Федерації. При цьому зловмисники скористалися спеціальними програмами, щоб ускладнити їх ідентифікацію.

Нагадуємо, у ЦВК назвали головні ризики на виборчих дільницях 31 березня.

Раніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що під час виборчої кампанії Національна поліція вже надала охорону 9 кандидатам у президенти України. Він наголосив, що поліцейська охорона може бути надана кожному кандидату за бажанням.

загрузка...